Vítám vás

14. září 2018 v 18:01 | Nya |  Poznámky
Zdravím všechny čtenáře a blogery.

Tento blog slouží k ukládání a memorizování mých nabytých zkušeností s magií - tedy jako má osobní kniha stínů. Určitě jste si všimli, že jsem již pár článků napsala. Budoucí články budou v podobném duchu.


V knize přibudou jednak informace, jež jsou volně dostupné na mnoha známých českých blozích. Ty budou sloužit především k tomu, abych se k nim mohla zase vrátit, a také k ucelení informací na blogu. Další informace jsou však na českých stránkách novinkou (či jsou velmi zkryté), jelikož jsem je byla schopná najít pouze v knihách či anglických článcích. Doufám, že jednou přibudou také články, které budou na 100% (či alespoň 80 - 90%) pouze mou vlastní zkušeností.

S magií mám dlouholetou historii. Jako menší jsem objevila bolgy o magii díky mé touze po tom, aby příběhy byly skutečné. Konkrétně jsem si opravdu přála, aby elfové nebyli smyšlenkou. A tak jsem začala hledat. Nevzpomenu si, kam jsem prvně zabrousila a jak jsem zjistila, že elfové skutečně reální jsou, ale stalo se. Následovaly roky, kdy jsem četla knihy a blogy o magii.

Pak se má pozornost však, bohužel, obrátila jiným směrem... Dostala jsem totiž psychickou nemoc. To bylo před cca 6ti lety. Nyní se cítím o dost lépe a tak má cesta pokračuje. A jako oslavu této události jsem se rozhodla založit právě Nyinu Knihu Stínů!

Co konrétně mne na magii zajímá? Z druhů magie je to ta zelená, měsíční, a především hraniční, co se týče ostatních oblastí, je to astrologie, jiné bytosti a dimenze, věci kolem matrixu a budoucnosti lidstva... Z božstva mám nejblíže ke Gaie a Artemis (bohyně Země a Měsíce) a nymfám. Určitě jsem na spoustu věcí zapomněla, ale to všechno vás ještě čeká v mých článcích.

Tak se těším na tuto cestu, na níž jsem se vydala a doufám, že třeba mé články budou někomu k užitku, že vás budou bavit a nebo mne aspoň opravíte, když se vám bude zdát, že jsem něco špatně pochopila :)Děkuji za pozornost a přeji všem krásné čtení a život.
Nya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama